تغییر زنگبندی سایت

انتخاب رنگ

برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید

جزئیات آگهی

کارخانجات تولیدات ایرانی

شرکت دیگ های زغال سنگ سوز آذرخش

برای قیمت تماس بگیرید

  • شرکت دیگ های زغال سنگ سوز آذرخش

توضیحات

قیمت پیشنهادی : برای قیمت تماس بگیرید
نوع : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۳۹۷-۰۱-۲۰
وضعیت : بدون استفاده
گارانتي : بله
موقعیت مکانی : شهرک صنعتی توس، فاز 2، اندیشه 6، دانش 202 ،مشهد، استان خراسان رضوی، ایران

شرح فعالیت

شرکت دیگ های فولادی آذرخش خراسان در سال ۱۳۷۶ تاسیس گردیده و در بدو تاسیس انواع محصولات دیگ های  بخار، آبگرم و کوره های هوای گرم را درخط تولیدات خود قرار داد. این شرکت با الگو برداری از مرغوبترین انواع اروپایی، کیفیت و بازده بالا را در کنار استحکام و کارائی محصولات، سر لوحه کار خویش قرار داد.

در سال ۱۳۸۰ با انجام سرمایه گذاری گسترده و تجهیز و سایل و دستگاه های لازم تولید انبوه انواع فن سانتریفوژ مورد استفاده در مشعل ها و محصولات حرارتی – برودتی را آغاز نمود.

همچنین تولید انواع فن سانتریفوژ Backward-Forward تا سایز ۷۵۰ بصورت سفارشی جهتسیستم های هوارسانی، تهویه، هواساز، مکنده ها وخشک کن ها آغاز گردید.

در سال ۱۳۸۲ تولید انواع هواساز و سیستم های غبارگیر صنعتی به تولیدات مجموعه اضافه گردیده، هواسازهای تولیدی این شرکت در انواع متنوع سردوگرم یک منطقه ای و ایرواشر در بسیاری از بخش های صنعتی و درمانی یا مجموعه های اداری و تجاری نصب و درحال کارمی باشند.

در سال ۱۳۸۴ با توجه به تقاضای گسترده خرید انواع وسایل حرارتی بر پایه سوخت ذغال سنگ جهت مناطق دور افتاده یا کشورهای هم  جوار، این شرکت با ابداع طراحی ویژه و ابتکاری و اقتباس از انواع اروپایی، اقدام به تولید انواع دیگ های آبگرم، بخار و کوره های هوای گرم  مورد کاربرد در بخش های مختلف صنعتی و ساختمانی نمود، در این زمینه تعداد بسیار زیادی از این گونه دیگ های ذغال سنگ سوز به کشور افغانستان صادر که در بخش های متفاوت از فعالیت های اقتصادی این کشور و پروژه های بزرگ، نصب و درحال کار می باشند. لازم به یادآوری است دیگ های بخار و آب گرم ذغال سنگ سوز آذرخش مجهز به فن دمنده اتوماتیک جهت تنظیم حجم اشتعال سوخت و سیستم سیکلون جداسازی عناصر مضر محصولات احتراق خروجی با انضمام سیستم های خودکار تغذیه یا خوراک دهی سوخت می باشند.

در سال ۱۳۸۸ شرکت آذرخش خراسان با تکمیل کادر کارشناسی و تامین شرایط  فنی لازم، موفق به کسب نشان ملی استاندارد جهت  محصولات دیگ آب گرم و بخار گردید.موقعیت مکانی

* شماره تلفن شما فقط به ارسال کننده آگهی نمایش داده میشود.

آگهی های مشابه

بالا خرید
خرید