تغییر استایل

انتخاب رنگ

برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
  • به پورتال مدیریت آگهی کالای ایرانی ما خوش آمدید
  • تماس بگیرید:09109359082- 09035441622

جزئیات آگهی

کارخانجات تولیدات ایرانی

شرکت دیگ های زغال سنگ سوز آذرخش

برای قیمت تماس بگیرید

  • شرکت دیگ های زغال سنگ سوز آذرخش
توضیحات
قیمت : برای قیمت تماس بگیرید
نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۳۹۷-۰۱-۲۰
وضعیت : بدون استفاده
گارانتي : بله
موقعیت : شهرک صنعتی توس، فاز 2، اندیشه 6، دانش 202 ،مشهد، استان خراسان رضوی، ایران

شرح فعالیت

شرکت دیگ های فولادی آذرخش خراسان در سال 1376 تاسیس گردیده و در بدو تاسیس انواع محصولات دیگ های  بخار، آبگرم و کوره های هوای گرم را درخط تولیدات خود قرار داد. این شرکت با الگو برداری از مرغوبترین انواع اروپایی، کیفیت و بازده بالا را در کنار استحکام و کارائی محصولات، سر لوحه کار خویش قرار داد.

در سال 1380 با انجام سرمایه گذاری گسترده و تجهیز و سایل و دستگاه های لازم تولید انبوه انواع فن سانتریفوژ مورد استفاده در مشعل ها و محصولات حرارتی - برودتی را آغاز نمود.

همچنین تولید انواع فن سانتریفوژ Backward-Forward تا سایز 750 بصورت سفارشی جهتسیستم های هوارسانی، تهویه، هواساز، مکنده ها وخشک کن ها آغاز گردید.

در سال 1382 تولید انواع هواساز و سیستم های غبارگیر صنعتی به تولیدات مجموعه اضافه گردیده، هواسازهای تولیدی این شرکت در انواع متنوع سردوگرم یک منطقه ای و ایرواشر در بسیاری از بخش های صنعتی و درمانی یا مجموعه های اداری و تجاری نصب و درحال کارمی باشند.

در سال 1384 با توجه به تقاضای گسترده خرید انواع وسایل حرارتی بر پایه سوخت ذغال سنگ جهت مناطق دور افتاده یا کشورهای هم  جوار، این شرکت با ابداع طراحی ویژه و ابتکاری و اقتباس از انواع اروپایی، اقدام به تولید انواع دیگ های آبگرم، بخار و کوره های هوای گرم  مورد کاربرد در بخش های مختلف صنعتی و ساختمانی نمود، در این زمینه تعداد بسیار زیادی از این گونه دیگ های ذغال سنگ سوز به کشور افغانستان صادر که در بخش های متفاوت از فعالیت های اقتصادی این کشور و پروژه های بزرگ، نصب و درحال کار می باشند. لازم به یادآوری است دیگ های بخار و آب گرم ذغال سنگ سوز آذرخش مجهز به فن دمنده اتوماتیک جهت تنظیم حجم اشتعال سوخت و سیستم سیکلون جداسازی عناصر مضر محصولات احتراق خروجی با انضمام سیستم های خودکار تغذیه یا خوراک دهی سوخت می باشند.

در سال 1388 شرکت آذرخش خراسان با تکمیل کادر کارشناسی و تامین شرایط  فنی لازم، موفق به کسب نشان ملی استاندارد جهت  محصولات دیگ آب گرم و بخار گردید.موقعیت
* شماره تلفن شما فقط به ارسال کننده آگهی نمایش داده میشود.
امتیاز آگهی شما

آگهی های مشابه
بالا کت شلوار مطهری
کت شلوار مطهری